polish version english version

Realizowane
RAKOWIEC PARK

Mieszkania dla ceniących zieleń, komfort i wygodę, jest to nowoczesna inwestycja zlokalizowana przy ul. Bohdanowicza 21 na warszawskiej Ochocie, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Forty Korotyńskiego i pomiędzy Parkiem Szczęśliwickim, a Polem Moktowskim.

Nieruchomość znajdująca się w obrębie głównych szlaków komunikacyjnych dzielnicy, tj. ul. Grójecka oraz ul. Żwirki i Wigury, a dzięki swojej dogodnej lokalizacji oferuje wygodny dojazd zarówno do pracy, szkoły jak i na zakupy.

Ten XI kondygnacyjny budynek charakteryzuje płynne połączenie nowoczesności z funkcjonalnością, gdzie znajdziemy 68 lokali mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu od 45 do 138 m² i doskonałym rozplanowaniu przestrzeni co sprawia, że każdy znajdzie tam mieszkanie odpowiadające jego oczekiwaniom i potrzebom.

Dowiedz się więcej >>>

   
VILLA BUKIETOWA

Atrakcyjne Apartamenty na Mokotowie - IX kondygnacyjny budynek apartamentowy o podwyższonym standardzie wykończenia części wspólnych. W budynku znajduje się 5 lokalu usługowych i 69 mieszkań łączących funkcjonalność i komfort o pow. 50m2 - 151m2, zaopatrzonych w balkony i loggie.

Budynek jest zlokalizowany przy ul. Bukietowej 5 i 7 na warszawskim Mokotowie w obrębie głównych szlaków komunikacyjnych zapewniających szybki dostęp do centrum i lotniska, w bliskiej odległości od stacji metra Wierzbno. W pobliżu planowanej inwestycji znajdują się obiekty użyteczności publicznej takie jak: apteka, bank, centrum handlowe, poczta, przychodnia, szpital oraz przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum, szkoła. Budynek został oddany do użytkowania w lutym 2013 r.

Dowiedz się więcej >>>

   
ASPEN PARK

Osiedle Aspen Park znajduje się 4 km od zachodniej granicy Warszawy, między Starymi Babicami a Ożarowem Mazowieckim.

Domy zostały zaprojektowane w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne. Posiadają nowoczesną formę i zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów.

www.aspenpark.pl

   aspen
 
   
 
   
 
   

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Jesteśmy współwłaścielem Warsaw Eagles

Copyrights © Firma: Prime Residential Sp. z o.o.